.

 

 FilesFor.com - Рефераты, курсовые, дипломные + законодательство УКРАИНЫ


Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть
Loading

Декларація про співробітництво між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ Республіки Болгарія у галузі європейської та євроатлантичної інтеграції

Зміст документу

Декларація про співробітництво між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ Республіки Болгарія у галузі європейської та євроатлантичної інтеграції 1

 

Декларація про співробітництво між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ Республіки Болгарія у галузі європейської та євроатлантичної інтеграції

Дата підписання: 14.04.2004 р.

Дата набуття чинності: 14.04.2004 р.

Міністерство закордонних справ України та Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія,

- керуючись положеннями ДОГОВОРУ ПРО ДРУЖНІ ВІДНОСИНИ І СПІВРОБІТНИЦТВО МІЖ УКРАЇНОЮ ТА РЕСПУБЛІКОЮ БОЛГАРІЯ від 5 жовтня 1992 року,

- виходячи із сучасних міжнародних реалій та відповідно до політичних і соціально-економічних змін, що відбуваються в обох державах, а також в Європі та у світі,

- сповнені рішучості надати сучасного виміру відносинам і співробітництву між обома державами,

- прагнучи активно розвивати співробітництво в галузі європейської та євроатлантичної інтеграції,

декларують таке:

1. Міністерство закордонних справ України та Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія сприятимуть проведенню на регулярній основі консультацій з питань європейської та євроатлантичної інтеграції із залученням представників інших причетних центральних органів виконавчої влади обох держав.

Метою проведення консультацій буде обмін досвідом європейської та євроатлантичної інтеграції та обговорення актуальних питань двостороннього співробітництва у контексті інтеграційних процесів.

2. Міністерство закордонних справ України та Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія сприятимуть включенню до порядку денного переговорів глав держав та урядів, міністрів закордонних справ та оборони обох держав, а також під час двосторонніх зустрічей на різних рівнях у рамках міжнародних організацій та форумів актуальні питання європейської та євроатлантичної інтеграції.

3. Міністерство закордонних справ України та Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія сприятимуть організації та проведенню у кожній з держав конференцій з питань європейської та євроатлантичної інтеграції за участю представників Європейського Союзу, НАТО та інших зацікавлених міжнародних організацій та регіональних структур.

4. Міністерство закордонних справ України та Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія приділятимуть пріоритетну увагу сприянню розвитку двостороннього співробітництва у боротьбі з тероризмом, незаконним обігом наркотиків, нелегальною міграцією та нерозповсюдження зброї масового знищення.

5. Міністерство закордонних справ України та Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія надаватимуть сприяння розвитку співробітництва між громадськими та науковими організаціями обох держав з метою їхнього активного залучення до процесів європейської та євроатлантичної інтеграції.

6. Міністерство закордонних справ України та Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія активно співпрацюватимуть з метою визначення чіткої європейської перспективи, зокрема, набуття Україною асоційованого статусу в Європейському Союзі.

7. Міністерство закордонних справ України вітає приєднання Республіки Болгарія до НАТО. Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія, як держави-члена Північноатлантичного альянсу надаватиме активну підтримку зусиллям України щодо прискорення її євроатлантичної інтеграції.

8. Прагнучи до більш тісного зближення з Європейським Союзом, Міністерство закордонних справ України та Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія реалізують курс на європейську інтеграцію, що розглядається як процес внутрішньої трансформації суспільства на основі європейських цінностей, утвердження європейської моделі економічних та соціальних перетворень.

Ця Декларація підписана у Софії 14 квітня 2004 р. у двох примірниках, кожний українською і болгарською мовами, при цьому обидва тексти мають однакову силу.

За Міністерство закордонних За Міністерство закордонних

справ України справ Республіки Болгарія

 

 


Украинская Баннерная Сеть