.

 

 FilesFor.com - Рефераты, курсовые, дипломные + законодательство УКРАИНЫ


Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть
Loading

Про перенесення строку повернення кредиту, наданого підприємствам та організаціям будівельного комплексу для поповнення іхніх оборотних коштів

 

ДЕКРЕТ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Про перенесення строку повернення кредиту, наданого підприємствам та організаціям будівельного комплексу для поповнення їхніх оборотних коштів

      ( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1993, N 11, ст. 92 )

 

      ( Додатково див. Лист КМ ( 18_5-94-р ) від 15.03.94 )

 

 

Враховуючи складне фінансове становище підприємств і організацій будівельного комплексу та надзвичайну ситуацію з розрахунками в капітальному будівництві, пов’язану із зростанням неплатежів замовників за виконані будівельно-монтажні роботи і заборгованості постачальникам, Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Перенести строк повернення кредиту в сумі 15 млрд. карбованців, виданого підприємствам та організаціям будівельного комплексу згідно з постановою Верховної Ради України від 14 травня 1992 року N 2335-XII.

2. Зобов’язати підприємства й організації будівельного комплексу забезпечити повернення зазначеного кредиту починаючи з квітня 1993 року рівними частинами з повним його погашенням у грудні 1993 року.

3. Зупинити дію пункту 2 постанови Верховної Ради України від 14 травня 1992 року N 2335-XII “Про надання дозволу Національному банку України на кредитну емісію “.

4. Цей Декрет набуває чинності з дня опублікування.

Прем’єр-міністр України Л.КУЧМА

Міністр Кабінету Міністрів України А.ЛОБОВ

 м. Київ, 29 грудня 1992 року

     N 22-92

 

 

 Опубліковано: "Голос України", 12.01.93

 

 

 

   


Украинская Баннерная Сеть