.

 

 FilesFor.com - Рефераты, курсовые, дипломные + законодательство УКРАИНЫ


Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть
Loading

Про порядок обкладення митом предметів, які вивозяться (пересилаються) громадянами за митний кордон України

 

ДЕКРЕТ

КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

  ( Декрет втратив чинність на підставі Закону

    N 3894-XII ( 3894-12 ) від 28.01.94, ВВР, 1994, N 20, ст.118 )

Про порядок обкладення митом предметів,

            які вивозяться (пересилаються) громадянами

                     за митний кордон України

 

 

  ( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1993, N 11, ст. 91 )

 

  ( Із змінами, внесеними згідно із Законом

    N 3790-XII ( 3790-12 ) від 23.12.93, ВВР, 1994, N 12, ст.59 )

 

 

Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що предмети, які вивозяться (пересилаються) за митний кордон України громадянами України, іноземними громадянами та особами без громадянства (надалі — громадяни), підлягають обкладенню митом за ставками згідно з додатком.

Предмети, не зазначені у додатку до цього Декрету, при їх вивезенні (пересиланні) за митний кордон України обкладаються митом у розмірі 100 процентів їхньої внутрішньої роздрібної ціни на підставі товарного чеку.

2. Від сплати мита звільняються такі предмети, які вивозяться (пересилаються) за митний кордон України:

а) товари (крім винно-горілчаних і тютюнових виробів, продуктів харчування) загальною вартістю, що не перевищує двократного розміру мінімальної заробітної плати, або у розмірі, що не перевищує суму, еквівалентну іноземній валюті, зазначену у в’їзній митній декларації, за умови використання цієї валюти на придбання таких товарів;

б) предмети особистого користування, що тимчасово вивозяться (пересилаються) за митний кордон України;

в) речі, що вивозяться (пересилаються) при переселенні громадян на постійне місце проживання за кордон;

г) горілчані вироби у кількості 1 літра, вино — 2 літрів, тютюнові вироби — 200 цигарок (або 200 грамів цих виробів) на одну особу;

д) вирощена громадянами на городах та присадибних ділянках продукція та вироби з неї в разі наявності довідки органу місцевого самоврядування, яка підтверджує, що вказана продукція є власністю громадянина і вирощена ним. (Пункт 2 доповнено підпунктом “д” згідно із Законом N 3790-12 від 23.12.93)

3. Заборонити громадянам вивезення за митний кордон України продуктів харчування, крім тих, що необхідні для особистого споживання на час перебування у дорозі.

4. Мито за предмети, що вивозяться за митний кордон України громадянами, які постійно проживають в Україні, повинно бути сплачено завчасно у митниці, в регіоні діяльності якої вони постійно проживають. Якщо зазначені товари пред’являються цими громадянами для сплати мита в митниці безпосередньо при перетинанні митного кордону, мито стягується у подвійному розмірі (крім несупроводжуваного багажу громадян). Іноземні громадяни та особи без громадянства сплачують мито у будь-якій митниці.

5. Зупинити дію статті 7 Митного кодексу України

(Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 16, ст.203) в частині опублікування та введення в дію митних правил, що стосуються порядку обкладення митом предметів, які вивозяться (пересилаються) громадянами за митний кордон України.

6. Цей Декрет набуває чинності через 7 днів з дня його опублікування.

Прем’єр-міністр України Л.КУЧМА

Міністр Кабінету Міністрів України А.ЛОБОВ

 м. Київ, 29 грудня 1992 року

       N 21-92

 

 Опубліковано: "Голос України", 12.01.93

ДОДАТОК

                             до Декрету Кабінету Міністрів України

                                  від 29 грудня 1992 року

                                         N 21-92

                              СТАВКИ

         мита на предмети, які вивозяться (пересилаються)

               громадянами за митний кордон України

 

 --------------------------------------------------------------

  Найменування предметів     :  Одиниця    :  Ставка мита у

                             :  виміру     :  доларах США*

--------------------------------------------------------------

Телевізор штука 100 Радіоприймач -"- 14 Магнітофон -"- 33 Відеомагнітофон -"- 160 Відеокасета -"- 2 Компакткасета -"- 0,5 Фотоапарат -"- 22 Фотооб’єктив -"- 11 Холодильник або морозильник -"- 140 Пральна машина -"- 80 Швейна машина -"- 50 В’язальна машина -"- 30 Електропилосос -"- 40 Електропраска -"- 2 Електром’ясорубка -"- 8 Електроміксер -"- 4 Електросоковижималка -"- 8 Електрокавомолка -"- 2 Електрочайник -"- 2 Електрокавоварка -"- 2 Електросамовар -"- 5 Електровафельниця -"- 3 Електродриль -"- 20 Електрорадіатор масляний -"- 6 Електроплита -"- 12 Електрофен -"- 3 Електробритва -"- 1,5 Електролампа нормально- -"- 0,1 освітлювальна Електрозварювальний апарат -"- 55 Бензопила -"- 32 Килими та килимові вироби кв.метр 10 Коляска дитяча штука 25 Причіп до легкових автомобілів -"- 200 Шина

автомобільна -"- 20

мотоциклетна -"- 8

велосипедна -"- 2

Моторолер -"- 135 Мотоцикл -"- 180 Велосипед -"- 25 Шпалери кв.метр 0,1 Плитка для облицювання -"- 2 Лінолеум -"- 1,5 Умивальник штука 4,5 Кран-змішувач -"- 3,5 Газова плитка -"- 40 Газова колонка -"- 40 Мотоблок -"- 180 Тюлегардинні вироби кв.метр 2,0 М’ячі шкіряні штука 2,5 Мило та миючі засоби кілограм 0,4

------------------------------ * Мито перераховується у національну валюту України за поточним курсом Національного банку України на день його сплати і справляється у національній валюті України.

 

   


Украинская Баннерная Сеть