.

 

 FilesFor.com - Рефераты, курсовые, дипломные + законодательство УКРАИНЫ


Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть
Loading

Про державне регулювання виробництва, торгівлі, експорту спирту, напоїв з його використанням і торгівлю тютюновими виробами

 

ДЕКРЕТ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

       ( Декрет втратив чинність на підставі Закону

         N 481/95-ВР від 19.12.95, ВВР, 1995, N 46, ст.345 )

Про державне регулювання виробництва, торгівлі, експорту спирту, напоїв з його використанням і торгівлю тютюновими виробами

       ( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1993, N 11, ст. 95 )

       ( Із змінами, внесеними згідно з Декретом

         N 54-93 від 20.05.93, ВВР, 1993, N 28, ст.301 )

З метою впорядкування виробництва та реалізації спирту етилового з харчової сировини, горілчаних, лікерних, коньячних виробів, інших алкогольних напоїв, виготовлених з використанням спирту, і тютюнових виробів, недопущення проникнення на споживчий ринок неякісної продукції Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Установити, що:

виробництво спирту етилового з харчової сировини, горілчаних, лікерних, коньячних виробів та інших напоїв, виготовлених з використанням спирту, може здійснюватися на державних підприємствах, а також на підприємствах інших форм власності, які за станом на 1 січня 1993 року мали на це відповідні ліцензії;

торгівля тютюновими виробами може здійснюватися лише за умови одержання спеціального дозволу (ліцензії), що видається Кабінетом Міністрів України або уповноваженими ним органами.

2. У разі виробництва або торгівлі спиртом етиловим з харчової сировини, горілчаними, лікерними, коньячними виробами та іншими напоями, виготовленими з використанням спирту, суб’єктами підприємницької діяльності — юридичними особами, які не мають на це спеціального дозволу (ліцензії), вся виручка, одержана від реалізації цієї продукції, а також від безліцензійного виготовлення або торгівлі тютюновими виробами будь-якими суб’єктами підприємницької діяльності, стягується до державного бюджету за рішенням Головної державної податкової інспекції України та державних податкових інспекцій Республіки Крим, областей, районів, міст і районів у містах.

3. Експорт спирту етилового з харчової сировини, горілчаних, лікерних, коньячних виробів може здійснюватися лише суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, спеціально уповноваженими на те Кабінетом Міністрів України. (Стаття 3 в редакції Декрету N 54-93 від 20.05.93)

4. Установити, що в 1993 році не підлягають приватизації підприємства, які виготовляють спирт етиловий із харчової сировини, горілчані, лікерні, коньячні вироби та виноробну продукцію з використанням спирту.

5. Зупинити дію підпунктів “а” і “в” пункту 7 постанови Верховної Ради України від 7 липня 1992 р. N 2548-XII.

6. Цей Декрет набуває чинності з дня опублікування.

Прем’єр-міністр України Л.КУЧМА Міністр Кабінету Міністрів України А.ЛОБОВ

 м. Київ, 31 грудня 1992 року

     N 25-92

 

 

 Опубліковано: "Урядовий кур'єр", 14.01.93

 

 

   


Украинская Баннерная Сеть