.

 

 FilesFor.com - Рефераты, курсовые, дипломные + законодательство УКРАИНЫ


Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть

Украинская Баннерная Сеть
Loading

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 13 Закону України “Про дипломатичну службу” щодо кандидатур на призначення на посади Надзвичайного і Повноважного Посла України, Постійного представника України при міжнародній організації

Верховна Рада України ПОСТАНОВЛЯЄ:

Статтю 13 Закону України “Про дипломатичну службу” (Відомості Верховної Ради України, 2002 p., N 5, ст. 29) викласти в такій редакції:

"Стаття 13. Призначення на дипломатичні посади та звільнення

                 з них

 

Міністр закордонних справ України призначається на посаду Верховною Радою України за поданням Президента України та звільняється з посади Верховною Радою України.

Надзвичайний і Повноважний Посол України, Постійний представник України при міжнародній організації призначаються на посади та звільняються з посад Президентом України за поданням Міністра закордонних справ України. Укази Президента України з цих питань скріплюються підписами Прем’єр-міністра України та Міністра закордонних справ України.

Міністр закордонних справ України вносить Президенту України подання щодо кандидатур про призначення на посади Надзвичайного і Повноважного Посла України, Постійного представника України при міжнародній організації після консультацій в Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах щодо кандидатур на ці посади.

Міністр закордонних справ України проводить консультації щодо кандидатур на черговому засіданні Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.

Процедура консультацій щодо призначення затверджується спільним рішенням Комітету Верховної Ради України у закордонних справах та Колегії Міністерства закордонних справ України.

Призначення на інші дипломатичні посади та звільнення з цих посад здійснюються відповідно до чинного законодавства”.

Президент України В.ЮЩЕНКО

 м. Київ, 16 березня 2006 року

          N 3557-IV

 

 

 

   


Украинская Баннерная Сеть